НАСК «Оранта» виконує свої зобов"язання за договорами ОСЦПВВНТЗ.

Керівництво НАСК «Оранта» заявляє, що компанія працює в нормальному режимі, укладає всі види договорів, в тому числі з обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, і виконує зобов`язання перед страхувальниками.

В часи нестабільної фінансової ситуації в країні деякі страхові компанії продовжують вдаватися до «брудних» і неетичних прийомів ведення бізнесу намагаючись поліпшити своє фінансове становище за рахунок введення в оману споживачів страхових послуг.

 

Нещодавно чергова хвиля «чорного піару» торкнулась НАСК «Оранта». Скориставшись розміщеним в мережі інтернет внутрішнім документом МТСБУ – протоколом засідання Координаційної Ради бюро, деякі конкуруючі компанії почали поширювати неправдиву інформацію щодо призупинення НАСК «Оранта» страхової діяльності у зв’язку з відсутністю бланків полісів ОСЦПВВНТЗ та позбавлення ліцензії на здійснення цього виду страхування.

 

Ця інформація не відповідає дійсності. Всі ліцензії НАСК «Оранта» є чинними, а згідно з порядком дистрибуції бланків полісів ОСЦПВВНТЗ компанія щоквартально отримує необхідну кількість бланків полісів для забезпечення стабільного функціонування всіх відділень компанії. Рішення Коордради Моторного бюро стосувалось лише запиту компанії щодо додаткових бланків полісів понад квоти, отриманої у першій декаді серпня 2014 року.

 

Керівництво компанією, в особі тимчасового адміністратора, спрямовує зусилля на стабілізацію НАСК «Оранта» та покращення фінансових показників при збереженні ефективної щоденної роботи компанії.


Прес-центр НАСК «Оранта»