Показувати:
Всі відгуки Негативні Нейтральні Позитивні
Оцінка:
110
22.09.2021
Отвратительная компания! Работает с клиентами только в момент оформления страховки, т.е в момент получения денег. При страховом случае делает все, чтобы клиенты были полностью лишены всякой информации. Страховых выплат не осуществляют!!!! Мой горький опыт. Страховой полис EMB.09897362. Сделаю все, чтобы как можно больше людей узнали мое мнение!
Докладніше
Оцінка:
110
28.06.2021
Никогда не пишу отзывы, но тут прям заело!!! Ужас ужаснейший!!! 4 года сотрудничаю, из них два обращения: 1) почечная колика ( отказали ) сказали что это не страховой случай, хотя мой юрист сказал что это их ошибка и я должна подать в суд за то что я 2 недели мучилась ужасными болями и меня нигде не принимали ( коронавирус, а частные это заоблачные деньги). 2) неделю мучилась от боли в височно-нижнечелюстном суставе, перестала есть и говорить позвонила в страховую, объяснила что не могу больше терпеть ( отказ) потому что как это вы раньше не позвонили когда вас это начало беспокоить ( а по страховке не несложка не проплачивается). В итоге диагноз острый артрит внч сустава в следствии травмы, как оказалось неудачно зевнула. Хотелось бы что то им доказывать..
Докладніше
Оцінка:
110
16.06.2021
Не рекомендую нікому!!! Працівник даної компанії не відповідально відноситься до своєї роботи! Коли їй були передані документи по страховому випадку ОСОБИСТО В Руки, дивним чином при відправці на офіс загубився лише Рентген знімок формату А4, який лікарня вижає в ЄДИНОМУ ЕКЗЕМПЛЯРІ, І ЯКИЙ ВИМАГАЛИ, ХОЧА ЙОГО МОЖНА БУЛО НЕ ВІДПРАВЛЯТИ, А ДОСТАТНЬО ЛИШЕ ОПИС ЛІКАРЯ ТРАВМАТОГОГА!!! Пакет документів ваш працівник стверджувала, що відправлялася адресною доставкою Нової пошти, при чому при отриманні документів скарг щодо не цілісності упаковки документів не надходило!!! 26.05.2021 року були отримані Вашим працівником документи, а 02.06.21р PZU повідомила, що немає Рентген знімка,, кий по формату документів був найбільшим! Тут питання до кваліфікації працівників EO Life і звичайно до керівництва!!! На сьогодні 16.06.2021 р питання не вирішено! Ніхто не зателефонував і не поцікавився справою! До речі горезвісна працівниця, яка є "спеціалістом" вищого рівня на зв'язок не виходить! Надіюсь, що керівництво відреагує!!!
Докладніше
Оцінка:
210
21.05.2021
10 років назад мав необережність купити у ПЗУ страховку по програмі страхування життя - "скарбничка". Коли оформляв обіцяли відсоток більший ніж на депозитах в банках за рахунок того що зі страховок не платиться податок і меньше беруть за обслуговування. 10 років справно платив і заплатив суму, що в переводі на долар на день оплати склало 2069 доларів. В період дії страховки неодноразово просив через особистий кабінет надати інформацію про відсоток нарахування по страховці, но ні разу мені ніхто не відповів. Сьогодні отримав страховку і ахнув. Мені перерахували 44470 грн. що в переводу на той самий долар складає 1600 длларів. Тоб-то я отримав на 469 доларів меньше чем заплатив. Во зароботав!!! Не страхуйте життя по програмі скарбничка
Докладніше
Оцінка:
110
17.07.2020

Застрахован ребенок, учится в Польше, произошло дтп, сбила машина на пешеходном переходе, по неотложка оплатила страховая колледжа, процедуру всю выполнили правильно по приезду в Украину обратились по выплате страхования от нещасного случая, протокол с полиции и выписку от врача с диагнозом предоставили, и тут на до же приходит ответ, вам отказано так как ( своими словами) такого диагноза нету в нашей таблице, ЖЕСТЬ, ребенок попал под машину, повредила колено разрыв боковых связок, пол года реабилитации ходила в шине, а в пзу нету такого в таблице, ето просто ЖЕСТЬ, зачем вы вешаете лапшу людям от вас нету никакой помощи

Докладніше
Оцінка:
110
03.01.2020

Я одержав травму ока, зробили мені три операції(відкачування крововиливу, закріплення сітківки із закачуванням силікону і видалення силікону через три місяці) та чекає ще одна-заміна кришталика.Втрата зору з 1.0 до 0,05% Витратив на лікування понад 100 тис. гривень та шість місяців пробув на лікарняному. Вчасно повідомив про страховий випадок, але одержав дві відписки, що дана травма не може бути визнана страховим випадком.Буду припиняти співпрацю з даною СК.

Докладніше
Оцінка:
110
17.12.2019

Страховая компания ПЗУ это скорее всего тоже самое, что и МММ в 90 гг. Слава Богу мне вовремя подсказали, и я разорвала договор совершив всего 1 платеж. По страховке "Накопление и Защита", а я страховала ребенка, мне деньги никто и не вернул, хотя обязаны были. Девочки на горячей линии говорят вообще все что угодно, кроме по сути дела. Судя по негативным отзывам моих знакомых, я поняла, что правильно и сделала, что разорвала договор.

Докладніше
Оцінка:
110
05.11.2019

Пожалуйста, не пишите в этом поле оскорбления или имена ваших “обидчиков“ - с ними мы не опубликуем отзыв!1707 у меня умер отец который был клиентом компании после этого предоставил все документы которые нужно было, но и после этого вот уже третий месяц нет результата 2.02 отправили запрос в поликлинику по месту регистрации ответа как они говорят не было, нужна ещё выписка с медкарты с 2008 года. За страховку вообще молчу, но даже те деньги которые платил отец отдавать никто не думает Уже с адвокатом готов иск в суд

Докладніше
Оцінка:
110
11.09.2019

Не связывайтесь! Отказались обеспечить простой визит к врачу, ребёнку, заболевшему на учёбе в Польше. Страховой полис для путешествующих за границу от ПЗУ Украина навязывается визовыми центрами для получения визы (без полиса визу не дадут) и никаких обязательств при страховом случае они (ПЗУ) не несут. О чём и предупреждают в нашем учебном заведении и заставляют покупать польский страховой полис, с которым проблем не будет. За 3 года купил 10 страховых полисов у ПЗУ (5 для выезда за границу и 5 Зелёных карт). Это было первое обращение по страховому случаю и сразу отказ. И последний полис купленный мной у ПЗУ. Потеряли клиента.

Докладніше
Оцінка:
110
19.07.2019

Меня зовут Людмила , я со своим сыном уехала на 2 недели в Испанию , и мой сын заболел.. я уже несколько раз являюсь клиентом это страховой компании , но обратилась за помощью первый раз и тут сразу такое : я дозвонилась в офис страховой компании , где мне ответили , что у них договора нет с клиниками .. лечится мы должны за свои деньги , но и гарантировать возврат денег которые я потрачу они не могут... В общем это ужасно , ребенок болен и ответ что хотите то и делайте , выкручивайся сам... Мед . Клиника с которой я связалась , сказали что это обойдется мне от 500 до 1000 евро ... Этих денег у меня с собой нет , что мне делать я не знаю ... Пишу им звоню нет ответа ...Хотя в Украине мне сказали , что проблем не будет и без проблем могу в Испании обращаться в клинику , только перед этим дозвониться на их офис в Киеве... В общем не советую , не обращайтесь в компанию ПЗУ .

Докладніше
Оцінка:
110
12.04.2019

Отримав побутову травму хребта, яку зафіксував у страховій компанії. Після довгого лікування отримав 3тю гр. інвалідності внаслідок травми. Перед травмою ні в яких лікувальних закладах не лікувався . Але по висновках спеціалістів компанії я був хворий а після травми в мене лише загострення було. Тобто компанія любими методами старається не виплачувати кошти за страховим випадком. Шкодую що з 2012 застрахувався в цій компанії. Нікому не раджу.

Докладніше
Оцінка:
110
18.03.2019

Понедельник, уже 4й день жду рентген, наврали мне в пятницу, что в понедельник найдут клинику которая меня примет, а сегодня говорят, раз это не угрожает вашей жизни, то мы пас, лечитесь сами, вы 4 дня продержались, продержитесь еще, до приезда в Украину. Я не живу в Украине и обговаривала это изначально со страховым агентом. Рука распухла сине-зелёного цвета, не могу шевелить пальцами. Температура сейчас 39, врач назначила анализ крови, и что думаете? Страховая отказывается оплачивать анализ. В прошлый раз я с температурой 3 дня ждала врача.

Докладніше
Оцінка:
110
12.03.2019

Не рекомендую. Лфіційний сайт не працює. Не можна залишити відгук. В компанії не можуть врахувати потреби клієнта. Багато не дійсних номерів вказують на сайтах.

Докладніше
Оцінка:
110
17.01.2019

PZU себя позиционирует как одну из лучших страховых компаний, только когда предлагают Вам застраховаться в PZU менеджеры компании звонят Вам по несколько раз на день предлагают самые лучшие условия!!! Когда у меня наступил страховой случай и появился ряд вопросов по поводу почему не проплачивают счёт с СТО менеджер компании PZU который мне оформлял страховой договор КАСКО ответил мне телефонный звонок один раз и после этого на телефонные звонки не отвечает, а пишет СМС что перезвонит позже и не перезванивает!!! При неодкратных звонках этому же менеджеру постоянно происходит одно и тоже!!! Настоятельно НЕ РЕКОМЕНДУЮ страховую компанию PZU так как брать деньги за КАСКО обещают много и стелят красиво, а когда надо их выплачивать согласно договора все в кусты!!!

Докладніше
Оцінка:
110
16.08.2018

Никому не советую связываться с PZU ! ПЗУ Украина -мо***ники!!! Куда страна катится. Люди опомнитесь! "PZU Украина" вам до европейских стандартов обслуживания ещё далеко (как в Китай пешком). Компания об***ывает! Схема проста: оператор предоставляет заведомо не правдивую информацию, а затем тебе отказывают в выплате. Жалобы не помогают, отдел качества по работе с клиентами не реагирует. Моя история.. Доброго дня, Я, Попович Іван Іванович, мешканець міста Сваляви Закарпатської області був клієнтом страхової компанії PZU , агенти якої міцно пустили свої коріння і масово займаються зомбуванням населення. На основі таких дій створили фі***сову піраміду. Повівшись на благородні наміри представників даної компанії, я здійснив фінансовий внесок у розмірі 10000 гривень за рік. Через деякий проміжок часу я отримав травму, зламавши плече (ключицю), у зв'язку з чим я переніс складну операцію із вживленням дороговартісних пластин. В результаті цього нещастя я звернувся за допомогою саме в цю компанію з усім необхідним пакетом документів, які підтверджували ступінь тяжкості отриманої травми. Через якийсь час мій лікар повідомив мені про прибуття двох агентів з Києва, які мали намір перевірити достовірність наданої їм інформації, що і успішно їм вдалося зробити. Після перевірки у медичному закладі ці агенти здійснили візит до мене додому, щоб переконатися у моєму стані. Оглянувши мене, вони переконалися у правдивості моїх слів, після чого сказали очікувати рішення по моїй справі. Приблизно через два місяці після вищеописаних подій я повторно звернувся у Свалявське відділення страхової компанії PZU, яке очолює Мущинко-Дулішкович Христина, саме з якою я безпосередньо мав бесіду про виплату грошової компенсації, яка по-праву мені належить. Мущинко-Дулішкович Христина ,не знаючи як і чим саме допомогти мені у цій справі , почала годувати мене обіцянками про те, що вона найближчим часом зв'яжеться із представниками головного відділення у Києві і вони повідомлять мені через неї про наступні кроки по вирішенню мого питання. Потім знову я в "режимі очікування", так як вони собі дозволили мене в черговий раз ігнорувати. Мені це все вже набридло і я, невитримавши такої нахабної зухвалості, знайшов контактні дані головного офіса і особисто з ними зв'язався. Представившись і надавши номер страхового полісу, я попросив, щоб саме вони надали інформацію по моїй справі, так як у нашому краю не змогли це зробити належним чином. Працівник Київського відділення, проаналізувавши всі дані, твердо повідомив мені про те, що мій страховий поліс безпідставно недійсний. Причину цього озвучили через місяць у телефонному режимі і офіційним письмовим повідомленням. Даючи пояснення вони аргументували свої дії тим, що я неповідомив в анкеті про перенесену мною травму 27-річної давності, яка немає ніякого відношення до недавно перенесеного мною перелома плеча. На основі описаної мною історії, хочу донести до людей, щоб вони не велися на гучні лозунги і привабливі рекламні ходи страхової компанії PZU. А саме в якості реклами вони полюбляють використовувати обличчя відомих людей, політиків ( зокрема вихваляються тим, що президент Порошенко є їхнім клієнтом), та інших бізнесменів і регулярно наголошують про популярність їхньої компанії на міжнародній арені. Так як суть їхньої роботи полягає в тому, щоб заохотити якомога більше людей до співпраці з ними, тим самим примножуючи власний капітал і займаючись тотальним обманом населення!!!

Докладніше
Оцінка:
110
11.05.2017
Шкода що в такій відомій компанії працюють такі безграмотні люди. Мало того, що листи пишуть з помилками, так ще й розмовляти не вміють. Андерайтери хами та зарозумілі . Керівництву треба ретельніше відбирати кадри.
Докладніше
Оцінка:
410
23.09.2015

Придумывают разные отговорки что б не выплачивать страх. суммы. Доходит до абсурда.

3016092

Докладніше
Оцінка:
210
23.09.2015

Как вернуть свои деньги? Сделал первый внос через эулайф (на проспекте Гагарина, если кто в курсе).Потом не было возможности платить. Два года не платил.Да честно говоря и не хотел платить. Пришел в ПЗУ забрать свои деньги. Мне отказали. Ответ простой- Это наш брокер эулайф типа начудил и все вам неверно объяснил. А вот теперь мы белые и пушистые и не хотите ли вы снова застраховаться. Моими деньгами кто то пользуется, и мне одинаково кто чего напутал. Меня просто кинули на деньги. Весь пакет документов сохранил, хотя хотел сжечь. Как получить свои деньги. Даже при всех взглядах на этот вопрос ДЕНЬГИ МОИ и 4 года на них кто то строит свой бизнес. Может написать в головной офис в Европе. Может они не в курсе что тут наши хахлы творят. Я подумал так; не отдадут деньги-создам антирекламу в инете, даже денег не пожалею на это.

Докладніше