Показувати:
Всі відгуки Негативні Нейтральні Позитивні
Оцінка:
1010
24.06.2026
Завжди користуюся туристичним страхуванням від Княжа під час поїздок за кордон. Дуже зручно, що є цілодобова підтримка через месенджер. Під час однієї з поїздок стався страховий випадок. Компанія оперативно супроводжувала процес, а виплату було здійснено без жодних проблем. Повністю задоволена сервісом та якістю обслуговування. Рекомендую компанію усім, хто часто подорожує)
Докладніше
Оцінка:
110
24.06.2026
Категорически не рекомендую страховать авто в этой конторе.Если произойдет страховой случай, денег вы не увидите.Сидят мошенники которые всеми способами будут затягивать и отказывать в выплате.Только если готовы с ними судится!!
Докладніше
Оцінка:
1010
24.06.2026
Мав досвід отримання страхової виплати після ДТП. Сервісом дуже задоволений. Співробітники завжди надавали зрозумілі роз'яснення та допомагали з усіх питань. Врегулювання пройшло швидко, приблизно 10 днів, а виплата повністю покрила ремонт. Однозначно рекомендую компанію. Дякую команді за якісне обслуговування!
Докладніше
Оцінка:
1010
24.06.2026
Мав досвід отримання страхової виплати після ДТП. Сервісом дуже задоволений. Співробітники завжди надавали зрозумілі роз'яснення та допомагали з усіх питань. Врегулювання пройшло швидко, приблизно 10 днів, а виплата повністю покрила ремонт. Однозначно рекомендую компанію. Дякую команді за якісне обслуговування!
Докладніше
Оцінка:
1010
16.06.2026
Дякую за швидке врегулювання страхового випадку та своєчасну виплату. Працівники компанії були уважними та професійними, надавали зрозумілі роз’яснення й допомагали на кожному етапі. Повністю задоволена сервісом! Рекомедую! 
Докладніше
Оцінка:
1010
15.06.2026
НАЙКРАЩА СТРАХОВА КОМПАНІЯ Потрапила у ДТП та була приємно вражена рівнем сервісу. З першого звернення отримала зрозумілі роз’яснення, ввічливе ставлення та професійну підтримку. Весь процес врегулювання пройшов швидко, без зайвої бюрократичної тяганини та непотрібних формальностей. Страхова виплата була здійснена оперативно й повністю покрила вартість ремонту автомобіля. Щиро вдячна за відповідальне ставлення до клієнтів та якісний сервіс.
Докладніше
Оцінка:
1010
12.06.2026
Дякую за якісний сервіс! Потрапив в ДТП з моєї вини, мав і Цивілку і КАСКО в цій компанії, отримав професійну підтримку та оперативне врегулювання. Виплата повністю покрила витрати. Приємно мати справу з компанією, яка дійсно дбає про своїх клієнтів.
Докладніше
Оцінка:
1010
26.05.2026
Гарна страхова компанія. Виплату провели вчасно. Дуже рекомендую!
Докладніше
Оцінка:
1010
06.05.2026
Надзвичайно вражений сервісом. Потрапив в ДТП . Врегульовував страховий випадок за прямим врегулюванням в Києві на Глибочицькій. По перше підтримка під час ДТП все пояснили що до чого, потім направили в офіс, під'їхав на наступний день, швидко оглянули надали оцінку і через 5 днів отримав виплату. Виплата повністю покрила ремонт. Рекомендую!
Докладніше
Оцінка:
1010
04.05.2026
Маю досвід страхування понад 10 років у різних страховіків. Хочу написати подяку Княжій, з якою останні 3 роки разом (ДМС). Сьогодні в котрий раз отримала сервіс на всі 200%.  Ви компанія, яка реально розвиває культуру страхування та надає першокласний сервіс. Пакет, який було придбано, повністю відповідає заявленому наповненню. Ще раз дякую вам, вашим дівчатам-координаторам та партнерам за якісну роботу, оперативність і підтримку 🙌
Докладніше
Оцінка:
1010
30.04.2026
Дуже задоволений співпрацею. Після ДТП все врегулювали швидко й без зайвої бюрократії, підтримка була на зв’язку, виплату отримав без затримок. Рекомендую 👍
Докладніше
Оцінка:
1010
30.04.2026
Все вчасно виплатили, задоволений. Рекомендую!
Докладніше
Оцінка:
1010
23.04.2026
ЦЕ НАЙКРАЩА СТРАХОВА КОМПАНІЯ! Вже понад 7 років страхуюсь тут і за цей час були різні страхові випадки, усе вирішували оперативно, без зайвих проблем і нервів. Окрема подяка менеджеру Оксані за постійну підтримку, уважність і корисні поради. У подорожах також завжди оформлюю страховку тут, поки що лише позитивний досвід. Рекомендую
Докладніше
Оцінка:
1010
21.04.2026
Щиро дякую страховій компанії «Княжа» ❤️ за підтримку в непростий момент. Після ДТП все вирішили дуже швидко, з людяністю, це справді відчувається і дуже цінно. Особливо приємно здивувала швидкість виплати, у моєму випадку пройшло лише 10 днів від страхового випадку до отримання коштів. Співробітники були уважні, ввічливі та професійні, завжди на зв’язку і готові допомогти. Я щиро вдячна за такий сервіс і з упевненістю рекомендую «Княжу» ❤️
Докладніше
Оцінка:
1010
21.04.2026
Хочу щиро подякувати страховій компанії «Княжа» за неймовірно швидку виплату після моєї ДТП (10 днів від страхового випадку до виплати ) Співробітники були надзвичайно компетентні, ввічливі та уважні. Я дуже вдячна за оперативність і з повною впевненістю рекомендую їхні послуги. Дякую ❤️
Докладніше
Оцінка:
110
10.04.2026
Ставлення незадовільне, робота проводиться дуже повільно, постійно треба про себе нагадувати, а саме головне, тебе постійно хочуть обдурити.
Докладніше
Оцінка:
110
07.04.2026
поліс ЕР-230867439 ЦЕ НАЙГІРША СТРАХОВА, з якою ми коли небудь мали справу за 20 років водійського досвіду. Вони спеціально затягують сроки і дуже сильно занижають суми! Ми уже написали скарги в мтсбу і нбу. Чекаємо реакції. Але мало віриться. Дзвінки на гарячу лінію чи в головний офіс страхової - все марно. У машини пошкоджен весь лівий бік. Цілий місяць після звернення, нас ігнорили і кормили завтраками. Справа весь час десь там на розрахунку. Коли ми почали запитувати, чому ви так довго рахуєте-нам порадили звернутися напряму в іншщу страхову винуватця дтп. Далі ми самі звернулися в їхнє партнерське СТО, Там хлопці зробили огляд і розрахунок вартості ремонту. Ми цей рахунок привезли на страхову, показали , сказали їм що ми не хочемо бути дотичними до грошей, ось ваші партнер. Сто і з ними напряму розраховуйтесь. Дайте ми напишемо заяву щоб на це СТО зробили розрахунок. Заяву написати не дають і ось уже другий місяць нас ігнорять і розказують що справа ще десь там на розрахунку. Княжа- це компанія шахрай.
Докладніше
Оцінка:
110
25.02.2026
Максимально неввічливе, я б сказала, хамовите обслуговування. Нав'язування додаткових методів медичного обстеження при настанні страхового випадку. І ,взагалі,незрозуміло, чому страховій компанії недостатньо наданих документів з державних медзакладів,а саме довідки з травмпункту,де вказано, яка частина тіла травмована та описано характер травми відповідно рентгенівському знімку.( Це ж не огляд звичайного травматолога,а опис відповідно рентгенівського знімку). Але ж ні,цій страховій компанії цього недостатньо,а потрібно окремий опис рентгензнімка! Окремий опис знімків надають тільки комерційні клініки. Також до справи не додались рентген знімки,а перевірити це неможливо. Співробітниця сказала,що треба було звернутись у відділення Приватбанку,щоб допомогли... З пошкодженням ноги поскакати ще раз в травмпункт за описом знімка та у відділення Приват банка через снігові кучугури і т.д.! Розірвала договори з цією СК та знайомим теж пораджу замінити цю СК на іншу.
Докладніше
Оцінка:
110
02.02.2026
Категорично не рекомендую СК "Княжа". Зіткнувся з відвертим маніпулюванням фактами під час оцінки збитків. На діалог менеджери не йдуть, аргументи ігнорують.Якщо цінуєте свій час та нерви — оминайте цю компанію десятою дорого
Докладніше
Оцінка:
110
19.01.2026
Гіршої компанії я ще не бачив. Гаряча лінія нічого не знає, відразу відправляє чат-ботів, туди, де не розібратися. Вони дуже довго розглядають документи на оплату і завжди мовчать. Боюся, потім скажуть, що я спізнився, не повідомив чи ще щось. Єдина компанія, яка може не відповідати на листи більше тижня. Жахлива, і одна з найдорожчих. Я не рекомендую це. Ви зіткнетеся з проблемами, не дай Бог потрапите в аварію
Докладніше