Як і коли треба оформлювати поліс туристичного страхування?Захоплюючі та насичені враженнями подорожі приваблюють своєю доступністю, інтерес до них збільшується в громадян України. А таких умовах, щоб зробити поїздку максимально комфортною, важливо попередньо подбати про компенсацію можливих ризиків. Зробити це допомагає оформлення страхового полісу. Страховка – сучасний, зручний та доступний інструмент, здатний суттєво спростити життя мандрівника під час поїздки та перебування за кордоном. Більше інформації про особливості туристичного страхування можна дізнатися на сайті https://finance.ua/insurance/travel/, портал дозволяє знайти відповіді на більшість питань користувачів.

Коли необхідний поліс туристичного страхування

Туристичні поїздки та подорожі всередині країни або за її межі можуть обертатися неприємними подіями. Найчастіше вони тягнуть за собою непередбачені наслідки, зокрема фінансові витрати. Страхування допомагає компенсувати можливі ризики:

  • покриває витрати, пов'язані з використанням потрібних людині медичних послуг;
  • дозволяє вирішити проблеми, пов'язані із втратою (пропажею) майна;
  • допомога врегулювати адміністративні та юридичні проблеми.

Наявність страховки дає підтримку в боротьбі з проблемами, виникнення яких не очікувалося, але при цьому і не виключається повністю.

Як оформити страховку?

Оформлення страхового поліса не становить труднощів для свого покупця. Зробити це можна кількома способами:

дистанційно на сайті чи в додатку страхової компанії або страхового агента;
безпосередньо в офісі компанії;
у туристичній агенції при оформленні пакетного туру або окремо.
І туристична страховка онлайн, і поліс, оформлений очно, матимуть однакову юридичну силу та повною мірою захищатимуть інтереси свого власника. Вибір продукту варто робити з урахуванням ймовірних ризиків, наявних потреб, країни і часу здійснення подорожі. Перед поїздкою треба дуже уважно ознайомитись з умовами надання стартового супроводу, що зазначені в договорі. 


Назад