Мой страховой агент


написал отзыв про страховую компанию ГЛОБУС (Отзыв №541)негативный отзыв

оценка автора: 2/10  Гость

Страхова справа № АС-3734/13
27 вересня 2013 року я потрапила в аварію біля с. Соколівочка Тальнівського р-ну, під час ДТП автобуса Богдан -А-091 який застрахований в СК Глобус. Для проїзду мною був придбаний проїзний квиток (фіскальний чек №308600) на Звенигородській АС з проплатою страхового збору в СК Глобус. Під час проходження лікування мені надійшло два листи запити з СТДВ "Глобус" м. Ужгород підписаних начальником відділу А.В. Крупчак - Майороші щодо врегулювання страхового випадку по моїй справі. Згідно переліку СК Глобус мною були зібрані відповідні документи на 21 (двадцять одному аркуші) та 6.05.2014 року наплавлені заказним листом за вказаною адресою в СТДВ Глобус м. Ужгород.
12.08.2014 року по закінченню 90 (девяносто) діб що надається Законом України "Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних ТЗ" мною був направлений запит згідно закону України "Про звернення громадян" з проханням повідомити мене в письмовій формі про результанти розгляду моєї заяви про страхове відшкодування по страховій справі. (В ВІЛПОВІДЬ ТИША, НІ ОТВЕТА НІ ПРИВЕТА)
Прочекавши максимім 30 діб які даються законом на розгляд звернень горомадян, 24.07.2014 року мною було направлено такий само запит згідно Закону України "Про звернення громадян" на імя голови правління СК Глобус В.М. Ганчак в м. Київ. ( І ВИ ДУМАЄТЕ ЩО? І НОВУ НІ ПРІВЕТА НІ ОТВЕТА)
Останній дзвінок за телефоном мені повідомили що кошти нараховано і документи чекають на свою чергу в бухгалтерії. На моє проханна повідомити контакти бухгалтеріїї або осіб які відповідають за виплату коштів, "много уважаема Алла" відповіла що я вообще в них не являюсь клієнтом. А відповідь на мої звернення вона направить. На даний час 14.10.2014 року (НІ ОТВЕТА НІ ПРІВЕТА) Я тепер починаю розуміти ваш девіз " МЫ ОБЕЩАЕМ ТОЛЬКО ТО ЧТО МОЖЕМ ВЫПОЛНИТЬ" Якщо ви не можете здыйснити виплату, може тоді ВИ уступите своє місце тій компанії на ринку срахування яка може виконувати свої обовязки перед кліентами? А з своїми працівниками підете страхувати сепаратистів в АТО там би дійсно не прийшлось виплачувати. А що вини гинуть і нікому виплачувати не потрібно.
Дорогенькі працівники СК Глобус дотримайтесь слова "Страхова компанія яка виплачуе"
З 24.10.2014 року коли я не отримаю виплати, я ВАМ встрою АТО через МТСБУ та суд з урахуванням моральних збитків та урахуванням девальвації гривн в відношенні курсу долара.
з "повагою" Ткаченко Г.В. м. Звенигородка Черкаської обл.

Страховой Адвокат


Юридическая помощь при невыплате страхового возмещения.