Розрахуйте вартість страхування квартири або будинку


Що вам це дасть? Важливо!

  • Ви отримаєте пропозицію по потрібному вам виду страхування, що дасть можливість вибрати найбільш відповідний варіант;
  • Полученые консультации и предложения вас ни к чему не обязывают;
  • Дана послуга безкоштовна і не впливає на вартість страховки.





Періодично виникаючі події в Західній Україні підштовхують до жвавого обговорення теми страхування власності. Страховики наполягають на обов'язковому "страхування майна від стихійних лих" влада каже - "ні". Хто з них має рацію - питання спірне. Втім, обидві сторони сходяться в одному: страхувати житло все ж треба. Так що таке страхування нерухомості? І чи потрібно воно взагалі?

«Поки грім не вдарить, мужик не перехреститься» За статистикою, українці набагато частіше використовують страхування автомобіля, ніж страхування квартири. Парадоксально, але факт: більш відповідально люди ставляться до авто. Хоча більше часу ми проводимо не в дорозі, а саме вдома. Уявіть таку ситуацію. Ви побудували будинок, зробили ремонт, облаштували затишок. І тільки за один день втратили все це - з вашої вини, або з-за «жарту» природи.

«В Україні люди частіше страхують автомобілі, ніж себе або своє майно, страховка будинку не популярна. Це офіційна статистика. У нас поки немає розуміння, що біда може статися не тільки на дорозі, з вашою машиною, а з будинком, або, не дай Бог, з людиною. І поки не з'явиться таке розуміння, українці і надалі будуть ремонтувати будинки після пожежі або стихії за гроші.

Повертаючись до статистики: в Україні щодня відбувається 200 пожеж, квартира згорає лише за 6 хвилин, кожен третій українець ставав причиною або жертвою затоплення, а скільки бід принесло остання повінь на Закарпатті - навіть страшно згадувати. Але і там страховка нерухомості не особливо популярна.

Що пропонують компанії? В арсеналі кожної страхової компанії є страхування нерухомості. Залежно від бажання і потреб, поліс можна сконструювати самостійно. Квартира або будинок, як об'єкт страхування, складається з таких елементів: конструктивні частини (перекриття, стіни, проводка, каналізаційна система та інше), обладнання (сантехніка), ремонт (шпалери, стеля, покриття) внутрішнє майно (техніка, меблі, апаратура) .

«Страхування нерухомості в Україні, це як пазл. Страхуються як елементи конструкції квартири (будинку), так і обробка і майно всередині приміщення. Для страхування всіх складових об'єкта, підійде так звана комплексна страховка квартири і внутрішнього майна. Окрема опція, яку пропонують компанії, - страхування будинку відповідальності перед сусідами. Якщо причиною затоплення або пожежі стали ви, то зазвичай є 2 варіанти виходу з ситуації: компенсувати сусідам шкоду або не компенсувати, ризикуючи тим самим відповісти за свої дії в суді. Але є й альтернатива - перекласти відповідальність за свою необережність на страхову компанію. Всі збитки, завдані вами сусідам, компенсує страховик, спрацює страховка майна. Страховики давно запропонували шляхи вирішення конфліктів між сусідами. «Суспільство стає більш нетерплячим. Тепер зіпсований ремонт може коштувати життя. Але коли ви знаєте, що ваші збитки покриє страхова компанія, ви не станете конфліктувати з сусідом зверху через те, що він вас «підтопив». Крім підтоплення, страхування майна складається з наступних ризиків: вогонь, стихія, дія рідини, крадіжка та інших.

Страхування майна в Україні, його вартість, залежить від вартості квартири, будинку і внутрішнього майна. А страхова сума встановлюється за згодою сторін, при оцінці беруть до уваги договір про покупку майна, свідоцтво на право власності, висновок оцінювача і документи, що підтверджують ринкову вартість будинку або квартири. Страхування будинку може бути і на суму менше ринкової, але, звичайно, страхове відшкодування в разі лиха теж буде менше. Наприклад, ремонт вартістю 85 000 грн. був застрахований за ринковою вартістю по опції «Класика» від впливу всіх стандартних ризиків. Страховка майна, з даною опцією, за рік складе близько 480 грн. Якщо ж той самий ремонт страхується від аналогічних ризиків по опції «Бліц», але на суму 30 000 грн., Річний внесок складе близько 255 грн. Ваша відповідальність перед сусідами страхується в межах від 10 до 100 000 гривень.

Період дії договору клієнт вибирає самостійно. Страхування майна в Україні яке б діяло до 1 року, або один рік. Після того як договір страхування припинив свою дію його термін можна продовжити. При продовженні страхового договору і якщо страховка нерухомості була беззбитковою - страховики зазвичай роблять знижки 5% при продовженні на другий рік і 10% - на третій. Щоб здійснити страхування квартири, не обов'язково відстоювати чергу або бігти в інший кінець міста. Процедура оформлення значно спростилася: тепер не ви їдете до полісу, а він їде до вас. Власне, не сам поліс, а представник страхової компанії. Так само відбувається і при настанні страхового випадку. Клієнту необхідно буде викликати співробітника страхової компанії, відповідну службу або працівників ЖЕКу. Після визначення розміру збитку необхідно написати заяву в страхову компанію і чекати виплату. Страхування нерухомості в Україні зазвичай має термін виплати компенсації протягом 14 днів. Часто, якщо сума збитку не перевищує 3 тисячі гривень, страховики здійснюють відшкодування без документів компетентних органів. Це, знову ж таки, економія часу і зусиль.